13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

1. a 2. třída turnaj v minihokeji v Chebu

V neděli dne 14.02.2010 se na Zimním stadionu v Chebu uskutečnil  další turnaj mistrovských zápasů Karlovarského a Plzeňského kraje nejmladších hokejistů prvních a druhých tříd.

Na ledě se střetly týmy prvních a  druhých tříd z  HC M. Lázně CZ, HC  Stadion  Cheb, HC  Baník Sokolov a HC Puma Domažlice.

Sestava našich nejmenších – 1. třída.

Brankář : Altman  Matěj.  Mašek František,  Wolf Samuel,  Šmerda Denis,  Heidtke Martin, Haidtke  Luboš, Weber Dušan, Jelínek Tomáš a  Toupal Jukub.

Zápas  HC Baník Sokolov – HC Puma Domažlice:

Již  na  první  pohled  bylo  našim svěřencům  zřejmé,  že nastupují proti  hráčům HC  Baník Sokolov, kteří po fyzické stránce  jasně ukazují, že  jsou o jeden až dva  roky  starší. / Poznámka, mužstvo HC  Puma  Domažlice  nastoupilo na  turnaj s hráči  narozené  v roce 2004./   Tento  fyzický hendikep se projevil  jak v samotné  hře, tak i  výsledek  16 : 0  byl ukázkou hráčů, kteří o jeden či dva  roky déle trénují.

Zápas HC Stadion Cheb  - HC Puma  Domažlice:

I v tomto  zápase  se projevila  jak  fyzická, tak  herní  vyspělost  mužstva, které  nastupuje   s hráči o  jeden či  dva  roky  starší. HC  Stadion Cheb  svoji  hrou  jasně  potvrzoval  pravidlo, že    hráči  kteří  trénuji o  jeden  až dva  roky déle, jsou  herně  a bruslařsky  vyzrálejší. Hráči z Domažlic  se  snažili a  brankou  na 3 : 1   Dušana Webera  v úvodní třetině  se utkání pro naše svěřence  nevyvíjelo  nepříznivě.Ve  druhé a  třetí  třetině   již  bylo jasné, že  kontrolu  nad  zápasem  mají hráči z HC Stadion Cheb. Našim hráčům se   podařilo  za  nepříznivého  stavu 16 : 1 vstřelit  druhou branku  Dušanem Weberem a upravit tak  závěrečný  stav zápasu  na 16 : 2 .

Zápas  HC  Puma  Domažlice -  HC  M. Lázně CZ:

V tomto  zápase  bylo patrné,  že  se  střetla  mužstva  ve  stejném  věku. Zápas  byl  vyrovnaný, bojovný. Hráči z  Domažlic  do samotného  zápasu  nastupovali s cílem   toto utkání  vyhrát.  Jejich  bojovnost a  nasazení  v úvodní  třetině  jim přineslo  vytouženou  branku vstřelenou  Dušanem Weberem.  Stav  1 : 0  setrval    do  druhé  třetiny. Ve  druhé třetině   nebylo  jasné   kdo   tento  zápas  vyhraje.  Zejména  v době, kdy   hosté  měli  šanci   vyrovnat  z volného  nájezdu -  trestné střílení.  V této  době  se  opět  vyznamenal   brankář Matěj  Altman, který  tento  nájezd   zlikvidoval a   tak  neumožnil   k vyrovnání  na  1 : 1 . Ve  třetí  třetině   brankou  Toupala  Jakuba a Dušana  Webera jsme  tento  zápas zaslouženě vyhráli  3 : 1.

V tomto turnaji nám  byla  vytvořena  báječná  zvuková kulisa. Kdy  diváci povzbuzovali  hráče. Zejména  v posledním utkání proti HC  Mariánským Lázním toto povzbuzování vyburcovalo  naše  hráče  k maximálnímu  výkonu.

Branky   v turnaji :  Dušan Weber – 5, Jakub  Toupal – 1.

Za  dobrý  výkon a  přístup  k utkání všem hráčům děkuje,   trenér  Pavlásek  Jiří .

Výsledky 2. třídy:

HC Stadion Cheb B – HC Puma Domažlice   0:12  (0:3; 0:3; 0:6)

Domažlické „Pumy“ se ujali vedení ve 2. min., když pohotovou dorážkou překonal T.Souček domácího brankáře 0:1. Stejný hráč zvýšil v 11.min. po pěkné a dobře zakončené akci na 0:2. Třetí branku přidal pěknou střelou R.Šeba 0:3.

Ve druhé třetině hosté přidali další branky. Ve 20. min. se opět prosadil T. Souček 0:4. Ve 26. zakončoval po individuální akci R. Šeba 0:5. Ve 29. se pěknou pohotovou střelou ze střední vzdálenosti blýskl M. De Sousa 0:6.

Ve třetí třetině se domažličtí prosadili ještě šestkrát. Ve 31.  se dvěma brankami opět prosadil R. Šeba 0:7, 0:8. Na 0:9 zvyšoval ve 35. min. A. Špalek po krásné kombinační akci s R. Šebou. Na 0:10 zvýšil pohotovou dorážkou benjamínek týmu D.Holomoj (2003), který měl premiéru mezi druháky. Na 0:11 zvýšil svým čtvrtým gólem agilní T. Souček ve 38. min. Na konečných 0:12 upravil svým druhým gólem ještě ve 38. min. M. De Sousa. Je třeba podotknout, že tým B byl složen z hráčů 1. a 2. tříd (pozn. stejně jako náš), což se projevilo nejen na výsledku, ale i na hře soupeře.

HC Stadion Cheb A – HC Puma Domažlice  7:1  (4:0; 2:0; 1:1)

Domácí začali mírným náporem, který využili v 6. min., když hráč č. 7 dorazil vyražený kotouč za záda M. Skrejvala, který se nestačil po vyražené střele přesunout 1:0. V 10. min. byla za brankou nepřehledná situace a tečovaný kotouč se nešťastně odrazil od brusle M. Skrejvala do branky 2:0. Na 3:0 zvýšil ve 13. min. po rychlé individuální akci hráč č.8, který s přehledem své sólo zakončil střelou „pod víko“. V 15. min. ujel hráč č.23, který vystřelil na M. Skrejvala, který jeho první pokus vyrazil, avšak na následnou pohotovou dorážku již nedosáhl 4:0. Domažličtí se také dostávali do slibných šancí, které však končily na velmi dobře chytajícím chebském brankáři.

Ve druhé třetině se domácí opět ujali vůdčí role a hned v 16. min. zvýšili na 5:0 hráčem č. 7, po dorážce v prostoru před hostujícím M. Skrejvalem. V 18.min. Šeba s kotoučem v rohu kluziště upadl a hosté rychlým nahozením před branku, kde najížděl volný hráč č.16 a střelou z první od tyče zvýšil na 6:0. Domažlické „pumy“ zvýšili svou bojovnost a začali více bruslit. Postupně se dostávali do stále vyloženějších šancí (Šeba dvakrát nastřelil boční konstrukci domácí branky po průniku po křídle, D. Sekerák těsně minul levou tyč, střelu K. Ledviny  v poslední chvíli tečoval padající hráč, A. Špalek z první nastřelil beton padajícího brankáře, M. De Sousa několikrát střelou mezi kruhy protáhl domácího gólmana).

Ve třetí třetině začali být domažlické pumy vyrovnaným soupeřem a při průniku  ve 34. min. byl před brankovištěm sražen pronikající V. Holomoj. Sám faulovaný proměnil svůj nájezd střelou mezi betony 6:1. Domácím se ještě prosadili ve 39. min. kdy se odražený kotouč dostal před domácího hráče č. 23, který střelou do levé šibenice Skrejvalovi branky stanovil konečný výsledek 7:1. Závěrem, lze říci, že domažličtí zaslouží pochvalu za předvedený výkon v druhé polovině druhé třetiny a celou třetí třetinu. Za domácí nastoupili 4 hráči, kteří mají zkušenosti ze zápasů za 3. třídy, avšak splňovali ročník.        …. prostě byly lepší.

HC Puma Domažlice – HC Ostrov  4:3 (0:1; 3:0; 1:2)

Od úvodních minut bylo poznat, že hráči byly po obědě. Začátek byly poněkud vlažný na obou stranách. Hrálo se od začátku vyrovnaně. V 8. min. měli ostrovští výhodu nájezdu, který však zlikvidoval M. Skrejval včasným vysunutím hole. Hráči ostrova se ujali vedení v 10. min., kdy hráčka č.14 střelou švihem přesně trefila volné místo mezi betonem a vyrážečkou domácího M. Skrejvala 0:1. Domažličtí hráči začali více bruslit a lépe kombinovat. Ve 12. min. zpoza branky přihrával R. Šeba volně najíždějícímu A. Špalkovi, jehož střelu gólman ostrova vyrazil, ale na pohotovou dorážku dojíždějícího T. Součka nedosáhl, neboť ještě před tím, než stačil puk padnout do sítě byl ostrovský brankář sražen vlastním hráčem do branky a gól nebyl znán.

Do druhé třetiny vlétly Domažlické „Pumy“ hned od úvodního hvizdu a v 16. min. se dočkali zaslouženého vyrovnání, když po levém křídle projel Š.Říha a přesným zvedákem ke vzdálenější tyči vyrovnal na 1:1. Ostrovští hráči se rovněž dostávali do slibných šancí, ale M. Skrejval svou branku zdárně bránil (pozn. byl během polední pauzy dobře posilněn a zdálo se, že jej soupeř pouze zahřál na provozní teplotu). Ve 26. min. byl u mantinelu nedovoleně atakován pronikající R.Šeba, který nařízený nájezd zakončil blafákem do bekhendu 2:1. Ve 26. min. se domažličtí radovali ještě jednou, když volně najíždějící Š.Říha převzal přesnou přihrávku od M. De Sousy a sám proti brankáři z levé strany dloubákem zavěsil pod víko nad lapačku ostrovského gólmana 3:1. V závěru druhé třetiny měli slibné šance K. ledvina, D. Sekerák a V. Holomoj, avšak nedokázali prostřelit dobře chytajícího ostrovského gólmana.

Ve třetí třetině přišla pro domažlické sprcha, když po nezakončené akci domažlických hráčů se ostrovští dostali do přečíslení a pěknou kombinační akcí ve 37. min. snížila hráčka č.8 na 3:2. Hráči ostrova se dostali na koně a začali více útočit. Na domažlických hráčích se začala postupně projevovat únava. Tempo tohoto zápasu bylo neobvykle rychlé. Ostrovu se ve 43. min. podařilo vyrovnat na 3:3, když se domažlickým nepodařilo vyhodit puk z blízkosti brankoviště a ve skrumáži se nejlépe zorientoval hráč. č. 17. Ve 14. min. se domažlickým podařila nádherná akce, když R. Šeba zatáhl puk podél mantinelu do rohu kluziště u ostrovské branky, poslal dále puk za branku, kam si najel A. Špalek a před tím než jej soupeř stačil atakovat našel před brankou zcela volně najíždějícího T. Součka, který střelou z první ke vzdálenější tyči zcela zaskočil výborně chytajícího ostrovského gólmana a strhl tak vítězství na stranu domažlických 4:3. V závěru již domažličtí obětavou obrannou hrou nepustili ostrovské hráče do výraznější akce a těsným vítězstvím v tomto duelu si zajistili 2. místo v turnaji. Tento zápas byl oprávněně považován za nejlepší zápas turnaje.