13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Turnaj 1. a 2. tříd v Domažlicích 16.1.2010

Turnaje se zúčastnili: HC Domažlice,  HC Meteor Třemošná, HC Stadion Cheb (HC Baník Sokolov přijel pouze s 1.třídou z důvodu veliké marodky)

Výsledky zápasů:
HC Pumy Domažlice - HC Meteor Třemošná 4:3 (0:2; 2:1; 2:0)   branky: Souček T.-2, Varga Z., Kodim P.
HC Pumy Domažlice - HC Stadion Cheb 6:2 (1:0; 5:0; 0:2)        branky: Souček T.-2, Varga Z., Kodim P., Skrejval M., De Sousa M.

2. M. Skrejval, A. Špalek, Š. Říha, P. Kodim

HC Pumy Domažlice - HC Meteor Třemošná 4:3 (0:2; 2:1; 2:0)

Hráči Meteoru vstoupili do zápasu aktivněji a od začátku měli mírnou převahu. ve 4 min. měli po faulu M. Skrejvala výhodu nájezdu, který domácí Sládek kral. V 8. min. se hosté ujali vedení po dorážce v brankovišti 0:1. V 9 min. hosté přidali druhou branku po rychlém protiútoku a přesné střele k  levé tyči Sládkovi branky 0:2. Ve 2.třetině domácí Pumy přidali na bojovnosti a důraze. Hráli zodpovědně zezadu ze zajištěné obrany a napadali soupeře v rozehrávce. tento důraz přinesl snížení na 1:2, když po perfektní přihrávce Z.Vargy pohotově střílel mezi betony T.Souček. Ve 21. min. mělo hosté výhodu nájezdu, který R.Sládek vyrazil. Domácí se sostávali do stále větších šancí, kterým chybělo jen přesnější zakončení. Meteor udeřil ve 28 min. a zvýšil na 3:1 po pohledné a dobře zakončené střele do horní části branky. Domácí se však nevzdávali a svou bojovností, kterou prokazovali i leháním do střel (Š.Říha,  A.Špalek, M.Skrejval) se dostávali do tempa a v závěru 2.třetiny soupeře zasypaly řadou střel. Ve 30 min. se opět prosadil T.Souček po přihrávce Z.Vargy 2:3. V úvodu 3.třetiny vyslal K.Ledvina po křídle M.De Sousu, ten ze strany našl volně najíždějícího Z.Vargu a ten střelou z první zcela zaskočil hostujícího golmana 3:3. Za tohoto stavu se začalo hrát o vše. Domácí i hosté začali hrát s vysokým nasazením, rychle se bruslilo, šance byly na obou stranách. Oba brankáři čelili mnoha střelám ze střední vzdálenosti. Ve 37. min. měli hráči Třemošné výhodu nájezdu, který R.Sladek chytil. Ve 38. min
měli výhodu nájezdu pro změnu domácí, ale M. De Sousa nedotáíhl blafák a minul. Závěr byl opravdu napínavý. Domácí se přece jen dočkali strhujícího vítězství v poslední minutě zápasu, když za brankou soupeře vybojoval puk M.De Sousa a přihrál před branku, kde najížděl zcela volný P.Kodim, který svou pohotovou střelou trefil volný levý dolní roh hostujícího Meteoru 4:3.

HC Pumy Domažlice - HC Stadion Cheb 6:2 (1:0; 5:0; 0:2)

Domácí začali hned v úvodu náporem. Často se dostávali před hostující branku, chyběla však přesnost v zakončení. Domácá svůj tlak zužitkovali až ve 13. min., kdy T.Souček pěknou  přihrávkou našel najíždějícího Z. Vargu a ten střelou z první zaskočil chebského golmana 1:0. Další změna stavu nastala až ve druhé třetině, kdy na 2:0 zvýšil střelou ze 4m P.Kodim. Domácí byly stále ve větším náporu a svou převahu dokázali i brankově vyjádřit. Na 3:0 zvýšil M.De Sousa střelou téměř z poloviny kluziště, když využil nepřehlednosti před brankou Chebu a zakrytého výhledu golmana. Čtvrtou branku přidal agilní T.Souček po přihrávce M.De Sousy. Na 5:0 zvýšil svým důrazem v brankovišti T.Souček. Na šestibrankový rozdíl upravil střelou k tyči M.Srejval po pěkné zpětné přihrávce Š.Říhy. Ve 27.min. mohl zvýšit skóre Š.Říha, který našlápl za vlastní brankou a sólem projel celé hřiště v závěru se natlačil před brankáře, ale nedotočil blafák a trefil pouze boční konstrukci levé části chebské branky.Do poslední třetiny domácí nastoupili ve volném tempu a hosté toho využívali zejména k rychlým protiútokům. Domácí hráči často zaostávali a následně faulovali projíždějící hráče. výsledkem tohoto výpadku byly tři nájezdy v rozmezí dvou a půl minuty, které zůstaly bez úspěchu díky velmi dobrým zákrokům domažlického golmana R. Sládka.Hosté se dostávali do šancí, ale branku příliš neohrozili. Většinou se pokoušeli o střely ze 4-5m.Hosté se dočkali ve 44.min., kdy po faulu proměnili nájezd 6:1.Ve 45.min. se hráči chebu dokázali prosadit ještě jednou, kdy tečovanou střelu dorazil do Sládkovi branky chebský hráč, který nezůstal pokrytý.Zápas skončil zaslouženým vítězstvím domažlického týmu, který si tak zajistil prvenství ve skupině.

trenéři: Tibor Varga, Václav Konopík

4.kolo zápasů v minihokeji 1.tříd.
Turnaje se zúčastnili 4 týmy a hrálo se 3x15 min.

Účastníci turnaje: HC Domažlice, HC Meteor Třemošná, HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb.

Altman Matěj,  Haidtke  Luboš,  Sekerák  David,  Holomoj  Vojtěch,  Mašek  František,  Heidtke  Martin,  Jelínek  Tomáš,  Šmerda  Denis,  Webe Dušan,  Wolf  Samuel,  Toupal  Kuba,  Fiala Matouš.

Celkové pořadí v turnaji:
1. HC Baník Sokolov
2. HC Meteor Třemošná
3. HC Stadion Cheb
4. HC Domažlice

Po odehrání všech zápasů následovalo vyhodnocení, kdy všechny týmy dostali za své předvedené bojovné výkony poháry, diplomy a medaile a jako překvapení získal každý tým veliký dort.

Trenéři: Jiří Pavlásek, David Sekerák