So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd v ... hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

2.třída turnaj v Rokycanech.

V neděli 20.12.2009 odehrály 2.tř. již třetí turnaj v tomto roce, který se konal v Rokycanech.

sestava:
brankář: Š. Altman
obrana: M.Blažek, M. De Sousa, M. Skrejval, P. Kodim
útok: Š.Blažek, T.Souček, P. Sedláček, M.Klement

HC Rokycany - HC Domažlice  15:0 (4:0, 8:0, 3:0)
Rokycany potvrdily svou roli favorita a svou převahu vyjádřily i brankově.Domažlickým hráčům dělal v úvodu veliký problém teplotní rozdíl v hale zimního stadionu, kde teploměr ukazoval zajímavých -12°C. Domácí tým hrál ze zajištěné obrany a rychlými brejky, které se jim díky zakončování do horní části Altmanovi branky dařilo zakončovat.Domažličtí hráči působili zamrzle a nekoordinovaně. Rokycanští hráči přehrávali domažlický tým především rychlostí a častější střelbou ze střední vzdálenosti. Domažličtí se dostávali do ojedinělých šancí, které však nedokázali zužitkovat. (P.Sedláček nastřelil ve 12. min. tyč, M.Klement ve 14. min. projel po levém křídle až před brankáře, ale ten jeho střelu pod horní tyč lapil. Domažličtí hráči se snažili, ale všechny jejich pokusy ztroskotaly na výborně chytajícím rokycanském brankáři.

HC KLatovy - HC Domažlice 11:2 (5:0, 3:1, 3:1)
branky za hosty: Š.Blažek, M. De Sousa

Klatovští hráči začali mírným náporem, který po nešťastné teči skončil v síti Altmanovi branky již ve 3. min.Domažličtí hráči se dostávali před klatovskou branku, ale nedokázali se gólově prosadit. Chyběla přesnost v zakončení. Od poloviny první třetiny začali klatovští více bruslit a díky pohybu začali domažlické přehrávat i kombinačně.Vě druhé třetině domažličtí hráči hru opticky vyrovnali a šance se střídali na obou stranách. Klatovští však byly v koncovce o něco lepší a díky třem trefám se dostali do vedení 8:0. Domažličtí se dočkali branky až v závěru  druhé třetiny, když Š. Blažek se v závaru před brankou nejlépe zorientoval a přízemní střelou pod betonem prostřelil dosud dobře chytajícího klatovského brankáře. Ve třetí třetině hrály oba týmy vyrovnaně. Klatovští hráči měli výhodu tří nájezdů, které Š.Altman bez větších problémů vychytal. Klatovští po pěkné kombinační akci zvýšili na 9:1. Domažlický M.De Sousa byl ve 37 min. faulován a nařízené trestné střílení proměnil (9:2). Domažličtí začali více útočit a jejich střely na branku si nenašli skulinku za záda klatovského brankáře. naopak to byli klatovští, kteří v samém závěru přidali dvě rychlé branky a zpěčetili tak své vítězství na konečných 11:2. Přestože konečný výsledek je výrazný, nelze domažlickým hráčům vytknout bojovnost a nasazení zejména ve  druhé a třetí třetině, kdy jen díky velmi dobrým zákrokům klatovského brankáře zůstaly na jeho kontě pouhé dvě branky.

Trenér: T.Varga
Asistent trenéra: J.Skrejval st.

Ze snímků je patrné, že tam byla opravdu zima. Rodiče při zpáteční cestě byli příjemně zahřáti svařáčkem až se jim z toho pěkně usínalo :)