Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

1. a 2. třída Turnaj v minihokeji Mariánské Lázně

V neděli dne 18.11.2009 se na Zimním stadionu v M. Lázní uskutečnil druhý turnaj mistrovských zápasů Karlovarského a Plzeňského kraje nejmladších hokejistů prvních a druhých tříd.

Na ledě se střetly týmy HC M. Lázně, HC Tachov, HC Sokolov a HC Domažlice, HC DDM Rokycany se z turnaje odhlásili.

Sestava našich nejmenších - 1. třída.

Brankář Altman Matěj, Říha Štěpán, Mašek František, Sekerák David, Wolf Samuel, Špalek Adam, Fiala Matouš, Ledvina Karel, Šmerda Denis, Heidke Luboš, Heidke Martin, Weber Dušan, Varga Zbyněk , Jelínek Tomáš a Toupal Kuba

Zápas HC Sokolov - HC Domažlice:

Vyrovnané utkání, kdy šance na vstřelení gólu měli obě mužstva. První třetina zápasu skončila 1 -0 pro Sokolov. Byl to zápas tzv. nahoru a dolu, kdy domažličtí měli méně štěstí na vstřelení branky. Druhá třetina 1 - 0 pro HC Sokolov. V závěrečné třetině si naši svěřenci vytvořili tlak a herní převahu. Přesto se jim nepodařilo vstřelit toužebnou branku, která by mužstvo tzv. nastartovala. Utkání skončilo 4 - 0 pro HC Sokolov.

Hodnocení zápasu : I přesto, že jsme obdrželi čtyři branky, byl to zápas, kde nám naši svěřenci udělali radost. K zápasu přistupovali zodpovědně, bruslili a bojovali s cílem vyhrát. Už to nebylo mužstvo vykulených nováčků.

Zápas HC M. Lázně - HC Domažlice:

Již v samotném úvodu zápasu bylo zřejmé, že naši svěřenci chtějí toto utkání vyhrát. Už v 6 minutě jsme vedli gólem Říhy a první třetina skončila 0 - 4 pro HC Domažlice. Ve druhé třetině bylo patrné že jsme polevili v bruslení . Přesto jsme druhou třetinu vyhráli 0 - 1 gólem Webera Dušana. Do třetí třetiny vkročili svěřenci zodpovědně a už ve 31 minutě zajistil gólem stav utkání 0 - 6 Varga Zbyněk, kterému se po celou dobu zápasu nepodařilo vstřelit toužebný gól i přesto, že měl mnoho šancí. Závěrečná třetina skončila 1 - 1 kdy se hráčům z M. Lázní podařilo vstřelil česnou banku zápasu a upravit tak nepříznivý výsledek na 1 - 6.

Branky zápasu, Říha Štěpán, Ledvina Karel, Tomáš Jelínek, 2 x Weber Dušan a Varga Zbyněk.

Svoji hrou a bruslením v tomto turnaji překvapil Šmerda Denis, Weber Dušan , Mašek František a Tomáš Jelínek a Toupal Kuba.

Za dobrý výkon a přístup k utkání všem hráčům děkuje, trenér Pavlásek Jiří a David Sekerák

Výsledky z M.Lázní 15.11.09 2.třídy:

HC M.Lázně - HC Domažlice 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) branky: Blažek Š., Horejšová E.

sestava: Horejšová E., De Sousa M., Blažek Š., Řezníčková J., Sedláček P., Skrejval M., Blažek M., Horejš P. brankář:Sládek R.

HC Tachov - HC Domažlice 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) branky: Sedláček P., De sousa M.(nájezd)

sestava: Horejšová E., De Sousa M., Blažek Š., Řezníčková J., Sedláček P., Skrejval M., Blažek M., Horejš P brankář: Sládek R.

V prvním zápase s ML byli domažličtí stejně atraktivním soupeřem. Šance byly na obou stranách. Domažličtí měli celou řadu vyložených šancí, které nedokázali proměnit ve svůj prospěch. (Horejšová nájezd -krásný blafák, ale zakončení do tyče). V samotném závěru dostali domažličtí hráči domácí hráče pod veliký tlak, ale ostřelování domácí branky bohužel neskončilo žádnou brankou (2x tyč).

V zápase s Tachovem se domažličtí během 1. třetiny spíše bránili, ale bylo několik slibných šancí, které se nepodařilo proměnit.Vinikající zákroky předvedl M. Volfík (Sládek R.), který vychytal veliký nápor Tachovských hráčů. Tito hráči dokázali střílet zvedáky z poloviny hřiště nad branku domažlických.(to naši ještě nedokážou).ve druhé třetině se domažličtí hráči po poradě s trenérem psychicky zvedli a hráli domluvenou strategii. Výsledkem bylo dotažení 3 golového manka na 3:2. Rozhodčí poskytl Tachovským 3 nájezdy, které bravurně chytající Sládek pochytal. V závěrečné třetině, kdy se domažličtí pokoušeli dostat tachovské hráče pod tlak z nezakončené akce inkasovali z protiútoku na 4:2 a v samotném závěru inkasovali 5 branku, když puk těsně před padajícím Sládkem nešťastně tečoval od brusle a následně od hole De Sousa.

Trenér: T.Varga Asistent trenéra: J. Skrejval st.